FAQ

Jaký je rozdíl mezi Barvám Neutečeš a Barvám Neutečeš Night?

Oba běhy mají hodně společného. Čekat tě bude pětikilometrová trať s barevnými zónami, kde schytáš pořádnou dávku barev. NIGHT se však poběží ve tmě! Místo klasických barev použijeme neonové barvy, které ve tmě pod UV světlem krásně září. Oba běhy budou těmi nejbarevnějšími akcemi tohoto roku, takže u toho zkrátka nesmíš chybět! 

Co je zahrnuté ve startovním balíčku?

Startovné zahrnuje: tričko, silikonový náramek BN Night, sáček s neon Holi barvou, 3x svítící náramek, 1x svítící tyčinka 15cm, startovní číslo, voda v cíli a hlavně nezapomenutelná noc plná světelných efektů se závěrečnou párty a DJ's.

Mám se běhu zúčastnit jako tým nebo jako individuální běžec?

Rozhodni se! Tým musí tvořit minimálně 4 lidi, kteří pak dostanou slevu na startovném. Vymyslíte si název týmu a hlavně se vzájemně můžete co nejvíce zabarvit. Nejedná se o štafetu, takže běh můžete dokončit dohromady, nebo klidně každý zvlášť.

Můžu běžet s kočárkem a s dětmi?

No jasně! Všechny děti mladší 6 let můžou běžet s dospělým zadarmo a ani se nemusí registrovat!

Můžu si vzít s sebou psa?

Už jsi viděl někdy psa od barev od hlavy až po drápky? Nevíme, jestli by se to pejskům líbilo, takže závod bude bez psů, a to samé platí i o kočkách, fretkách, křečcích, hadech, rybičkách a dalších domácích miláčcích.

Může běžet i moje 100letá babička?

No jasně! Neplatí žádná věková hranice, jen nezapomeňte, že když děti dosáhnou 7 let, musí se řádně zaregistrovat.

Je na běh časový limit?

Žádné limity! Je úplně jedno, jak je kdo rychlý.. Hustý, co? BARVÁM NEUTEČEŠ NIGHT není časovka, sprint, štafeta. Běžci na naší akci si jedou ve svém tempu, které je jim příjemné tak, aby si mohli běh co nejvíce užít. Zkrátka pohodový noční běh plný barev, radosti a smíchu.

Když musím neočekávaně svůj start zrušit, vrátíte mi startovné?

Jaj, bohužel to není v našich silách. Ale můžete si vyzvednout balíček se startovným. A nebo je tu ještě jedna možnost - můžete svou registraci přenechat někomu jinému, ale musíte to stihnout nejpozději 7 dnů před během.

Můžu si s sebou vzít foťák?

No jasně! A vyfotíte nejbarevnější selfie všech dob! Protože se ale okolí barevných zón na trati promění v déšť barev, doporučujeme fotoaparáty a mobily uzavřít do nepromokavých obalů. Noční svítíci foto bude trhákem tvého Facebooku či Instagramu.

Co když bude pršet?

Malý deštík nepřekazí radost z BARVÁM NEUTEČEŠ NIGHT. Naopak, vlhko barvám dodá ještě větší sytost. Kdyby se však hnala nevídaná průtrž mračen, sledujte naše webovky a své emailové schránky, kde budeme o všem informovat.

Můžou se diváci zúčastnit doprovodného programu?

No jasně! Ale aby byli také řádně od barev, tak si budou moci zakoupit balíčky s barvami a dodatečně se obarvit. Protože nikdo BARVÁM NEUTEČE! A už vůbec ne ve tmě! :-D

Můžu si vzít na sebe kostým?

WOW! Milujeme kostýmy.

Barvy

Barvy jsou přírodní, ekologické, dermatologicky testované a vytvořené z kukuřičného škrobu a potravinářského barviva. Přesto je lepší barevný prášek nesypat přímo do očí a nevdechovat z plných plic. Pokud jste citliví, doporučujeme si na běh vzít sluneční brýle a přes ústa si můžete přetáhnout šátek nebo masku proti prachu.

Zničí barvy moje oblečení?

Část barvy opadá z oblečení sama krátce po akci. Čím dřív se oděvy vyperou, tím lépe se zbaví barev (zkrátka stejná poučka jako pro jakoukoliv jinou špínu). Přesto doporučujeme, abyste si na sebe vzali jen to, co vám nebude líto obarvit.

Pořád nechápu ty barvy...

Po trase v barevných zónach potkáte barevný tým, jehož jediným cílem bude zaházet vás od hlavy až k patě. Jak budou vyhazovat barevný prášek do vzduchu, budete mít pocit, že probíháte duhou. Výsledný efekt dokreslí UV světla, která každou z barev rozzáří.

Můžu si ještě barvy dokoupit?

Sáčky s barvami bude možné zakoupit během celého večera v zázemí akce.

Budete nás v cíli nějak omývat?

Naše barvy z vás částečně opadají a bude možnost se také opláchnout. Ale proč se hned chcete čistit? Vlastně je to velká zábava, potkávat po městě zabarvené lidi, kteří se vracejí nadšení z BARVÁM NEUTEČEŠ NIGHT.

Registrace

Jak si vyzvednu startovní balíček?

Výdej startovních balíčků bude probíhat den před akcí a v den běhu. Detaily upřesníme na webu 7 dní před akcí a všem přihlášeným je zašleme také e-mailem.

Je možné uhradit startovné přes fakturu?

Žádný problém! Napiš nám na info@barvamneuteces.cz

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?

Zajímá vás ještě něco dalšího? Pak neváhejte a napište nám na 9btr-YUSX8EFR_d_bmrmVc29g nebo se o svůj dotaz podělte na našem Facebooku. Třeba tím zároveň uspokojíme zvědavost i ostatních fanoušků.